اسکیچرز SKECHERS [ کفش و کتانی ] ✔️ – چارسونِت

انعطاف پذیری زیره و نیز جدا شدن نسبی قطعات زیره از هم ، باعث ایجاد تعادل در افراد می شود. این فناوری با لایه گذاری بینظیری که در زیر پای ما ایجاد میکند باعث میشود تا فشار به طور کامل از روی کمر و ستون فقرات ما برداشته شود. شرکت در تلاش است تا از طریق توسعه و ارائۀ یک طبقه بندی متوازن و ارائه کالاهای اساسی و مد روز در برابر طیف گسترده ای از سبک ها و دسته بندی های متفاوت، همزمان با متنوع کردن محصولات بر پایه منابع کم هزینه و کنترل رشد از کانال های توزیع به این اهداف دست پیدا کند. در ابتدا عجیب به نظر میرسد امّا این فوم دارای حافظه (memory) است و مطابق با فرم پاهای شما شکل میگیرد، به گونه ای که به مرور زمان کاملاً مطابق با فرم پاهای شما میشود و حمایت بسیار خوبی از قوس پاهای شما انجام میدهد.

اسکچرز Skechers تا به امروز توانسته بیش از 900 نمایندگی در سرتاسر جهان تاسیس نماید. هم چنین می توانید بارکد جنس را اسکن کنید ، اگر بعد از اسکن ، عکس و اطلاعات کفش را نشان داد جنسی که در دست دارید اصل است ، در غیر این صورت آن جنس فیک می باشد . این نوع زیره از کپسول های فشرده هوا ساخته شده است و داخل کپسول ها گاز نیتروژن می باشدکه راحتی بیشتری به کفش داده و به عنوان ضربه گیر عمل می کنند. اکثر کفش های موجود در بازار به سرعت شکل اولیه خود را از دست داده و به کمر و پا آسیب جدی می رسانند ولیکن اسکچرز با تولید کفشهایی با بیس طبی توانسته به این مشکل غلبه کرده و بعنوان یک برند محبوب و بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا تبدیل گردد.

کفش قستی مهم و جدا نشدنی از پوشاک است تا بتواند از پا به عنوان قلب دوم به خوبی محافظت کند. همان طور که گفته شد، محصولات اسکچرز در بیش از 170 کشور دنیا عرضه می شوند. شرکت اسکچرز در زمینه تولید کفشهای ورزشی، کفش اسکیت، چکمه و صندل میباشد، همچنین اسکچرز در کنار تولید کفش محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند. فناوری های به کار رفته در این کفش ها باعث میشوند تا اسکیچرز بهترین کفش ها را برای بانوان شاغل و ورزشکار تولید میکند. شایان ذکر است که از جمله تکنولوژی هایی که در این رویه بکار گرفته می شود ، تکنولوژی ESM است که با استفاده از مش هایی با استحکام بالا کمک میکند تا رویه کفش همواره به حالت و شکل صحیح خود پایدار بماند.

60 درصد از شرکت متعلق به خود گرینبرگ باقی ماند. اسکچرز Skechers یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرینبرگ و پسرش مایکل که هر دو متخصص ارتوپدی هستند ، در کالیفرنیا تأسیس گردید . چرم طبیعی تنفس هوا و انعطاف کمتری دارد بنابراین این کفشها هنگامی که فعالیت بدنی زیادی در پیش دارید ، نباید مورد استفاده قرار بگیرد. یا همان چرم طبیعی که استفاده از آن باعث رسمیت بخشیدن به کفش و قراردادن آن در دسته کلاسیک یا casual می شود. برند اسکچرز Skechers ابتدا کار خود را با راه اندازی خط تولید بوت و کفش های اسکیتی آغاز نمود ولیکن با سرعت فوق العاده ای پیشرفت نموده و خطوط تولید مختلفی نظیر کفش و کتونی های تخصصی پیاده روی ، دوندگی ، کفش های چرم و کلاسیک و نیز لوازم جانبی نظیرکیف ، جوراب و پوشاک ورزشی را راه اندازی نمود. کفش نیمه حرفه ای برای دویدن.