اسکچرز شعبه اکباتان

اکثر کفش های موجود در بازار به سرعت شکل اولیه خود را از دست داده و به کمر و پا آسیب جدی می رسانند ولیکن اسکچرز با تولید کفشهایی با بیس طبی توانسته به این مشکل غلبه کرده و بعنوان یک برند محبوب و بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا تبدیل گردد. قبل از تولید کفش های اسکیچرز اکثر کفش های ورزشی بعد از مدتی استفاده حالت اولیه خود را از دست می دادند و اصطلاحا کفش دفرمه میشد که این باعث آسیب به کمر و زانو می شود. در سال 1993 تنها یکسال بعد از اینکه دو شرکت قرارداد همکاری بسته بودند، اسکیچرز دیگر به عنوان توزیع کنندۀ برند دکتر مارتنز فعالیت نکرد و مجبور شد برای بقا در بازار تنها بر نام تجاری خود تکیه کند.

در کنار چاپ آگهی در مجلات مد و نشریات مردان، چندین سال بعد شرکت اسکیچرز (اسکچرز) شروع به تبلیغ تلویزیونی کرد. برند اسکچرز با شناخت این عوامل شروع به تولید کفشهای ورزشی کرد که در استفاده طولانی مدت کیفیت و استحکام کفش حفظ شود و به همین دلیل به سرعت به برند محبوب جهانی تبدیل شد. بود اما به زودی شروع به تولید کفش و اسکیت کرد، اسکچرز با استفاده از تبلیغات بوسیله شخصیت های معروف و برنامه های پرطرفدار برند و نام تجاری خود را به دیگران معرفی کرد در سال 2014 این شرکت با صاحبان اسب مسابقه کالیفرنیای قراردادی برای نمایش آرم خود بر روی لباس های مختلف اسب و صاحبان آنها امضا کرد. قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت شکل خود را از دست می دادند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود.

برند L.A. Gear که در سال 1990 تاسیس شده بود و از محبوبیت زیادی در بین جوانان برخوردار بود توسط اقای گرینبرگ تاسیس شد و ثروت عظیمی را برای رابرت به ارمغان اورد اما به دلیل تصمیمات اشتباه شرکت به مشکل برخورد و رابرت گرینبرگ به همراه پسرش تصمیم گرفتند برند جدیدی را تاسیس کنند که امروزه به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کفش و لباس ورزشی در دنیا بدل شده است. لذا می توان آنها را نوعی ضربه گیر قوی قلمداد کرد. در ادامه مطالب بیش تری در مورد کفش اسکیچرز بیان می کنیم ، مثلا این که از کجا بفهمیم کفش اسکیچرز اصل است ؟ رویه این کفش اسکیچرز قابلیت تهویه هوا دارد. هم چنین این مدل مردانه اسکیچرز سیستم تهویه هوا دارد. تکنولوژی Escape Plan به کاررفته در کفش مردانه طبیعت گردی اسکیچرز باعث میشود به هنگام راه رفتن احساس سبکی کنید. این بالشتک ها در عین سبک وزن کردن کفش موجب جذب هرگونه فشار یا ضربه وارد شده به پا در حین راه رفتن می شوند.

به طور دقیق یک رهبر دو میلیارد دلاری با بیش از ۳۰۰۰ سبک طراحی شده ، توسعه یافته و به بازار عرضه شده برای آقایان ، خانم ها و کودکان در هزاران فروشگاه است. کفش های BOB یا کفش های Relax Fit که از کفش های مموری فوم (Memory Foam) هستند. مموری فوم یا فوم حافظه دار از جنس PUاست و همچنین مواد شیمیایی دیگر که ویسکوزیته و چگالی آن را افزایش دهد. این کفش در زمان خود با شلوار جین سنگ شور و زاپ دار ست میشد و بخاطر ظاهر تک جنسیتی آن مورد پسند هردو جنس افراد قرار گرفت و به شکل نمادین برای جوانان راک استایل مد شده بود. در سال 1993 گرینبرگ فرصت مالی برای توسعۀ نام تجاری خود یافت. شرکت اسکیچرز در سال های اخیر نیز پیشرفت خوبی داشته کارشناسان اعلام کرده اند که رشد آن 7 از 10درصد در سال 2017 بوده است. کفش Chrome Dome اسکیچرز در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد.