آموزش اسکی ؛ تکنیک های اصلی و طرز استفاده از وسایل

اگر شما هم علاقه مند هستید در زمستان کوه بروید و و یا در فصل هایی که هنوز برف کوه ها باقی مانده اند کوهنوردی کنید باید کفش مناسب برای این ورزش را داشته باشید. به هیچ وجه کفشی بزرگتر از اندازه پاهایتان نخرید، به این مهم توجه کنید. جاذبه زمین موجب میشود در مستقیم ترین مسیر از بالاترین نقطه کوه به پایین برسید.این مسئله همیشه خوب نیست پس توانایی هدایت و کنترل بسیار مهم است. مهم نیست که چقدر در انتخاب تناسب مناسب عمل می کنید، ممکن است در طول یک روز کامل اسکی ناراحتی را تجربه کنید. اگر اسکی کردن را تجربه نکرده یا تنها یکی دو مرتبه انجام داده اید؛ این مقاله با بیان نکات اصولی و مهم برای مبتدی ها، نحوه جلوگیری از آسیب و ابزار مورد نیاز و آموزش اسکی به شما کمک میکند.

نکته مثبت کفش های اسکی این است که در نیم سایز موجود است. تناسب و عملکرد مهمترین عامل در انتخاب کفش اسکی است. کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران؛ بهترین انتخاب کدام است؟ برای مبتدی ها فرو رفتن در برف خشک تازه یک کابوس است. هنگام زمین خوردن روی یک عضو بدن فرود نیایید هرچه سطح تماس بدن با زمین بیشتر باشد آسیب کمتر خواهد بود. ژلیش روی ناخن کاشت چطوریه؟ روی پا درد نگیرد و قوزک پا تحت فشار نباشد. اگر جایی از پاهایتان در هنگام اسکی درد می گیرد می توانید کفش داخلی و رویه خارجی را در محل درد کمی گشاد تر کنید که به این وسیله دردی که به واسطه تنگی کفش داخلی یا رویه خارجی صورت می پذیرد پایان یابد. به عنوان مثال، می توانید ضد آفتاب، محافظ لب، روسری، کلاه پشمی، کیت های پزشکی و سایر اقلام کوچک را بسته بندی کنید.

آستر حرارتی قابل فرم دادن، به هنگام گرم شدن با فرم پای شما سازگار می شود و همچنین می توانید زیره داخلی اصلی کفش اسکی را با یک زیره سفارشی که متناسب با پاهای شما نصب می شود، جایگزین کنید. برف روی پرتوهای خورشید تاثیر میگذارد اما شما نمی توانید اثر آن را حس کنید. مطمئن شوید کلاه ایمنی را درست روی سر گذاشته اید. البته بسیاری از کلاه های ایمنی به گونه ای طراحی شده اند که گاگل روی آن ها جا گیرد. اسکی بطور گسترده به عنوان فعالیت سرگرم کننده ای محسوب میشود که خواهان بسیاری در مسابقات دارد. اسکی بازانی که از freetour استفاده می کنند قبل از اسکی پایین از کوه برای صعود کوتاه مدت استفاده می کنند. اما حتی برای کسانی که سوار تله کابین می شوند، کنترل اسکی در فضاهای تنگ مانند دست اندازها و درختان آسان تر می کند.

تجهیزات اسکی به دو بخش تقسیم می شود:پوشاک مناسب که باعث می شود اسکی باز بتواند ساعات طولانی در هوای سرد به راحتی اسکی کند.تجهیزات جانبی و ست اسکی که شامل چوب اسکی ، فیکس ، باتوم و کلاه ، کفش اسکی می شود. لایه متحرک داخل کفش که از فوم و الیاف ساخته میشود نقش اصلی در محافظت کردن از پای ورزشکار در برابر لا یه سخت بیرونی کفش اسکی می باشد. فروشگاه اینترنتی مجموعهای از آیتمهای ورزشی از جمله اسکی و لوازم اسکی با قیمتی مقرون به صرفه با تخفیفهای همیشگی است. چند کیسه همراه خود داشته باشید تا مواقعی که هوا گرم تر میشود، لباس های اضافی را در آورده و با خود حمل کنید. بند چانه را درست ببندید تا خوب تنظیم شود، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.